Ana Sayfa Hakkımızda Sipariş İletişim
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HAKKIMIZDA  

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Geçmiş medeniyetlerde eğitime gereken önemin verildiği her dönem, gelişme, ilerleme ve güçlenmenin yaşandığı parlak dönemler olmuştur. Başka bir deyişle, toplumsal gelişmenin eğitimle olabileceği gerçeği, yediden yetmişe herkesin uzlaştığı  ender konulardan biridir.

Yerküre 21. yüzyıla çok hızlı girdi. Milenyumun ilk on yılı, toplumsal hayatı derinden etkileyen birçok keşif ve buluşa sahne oldu. Bu gelişmelerin eğitime adapte edilmesi; eğitim materyallerinin teknolojik imkânlarla desteklenmesi, her eğitim gönüllüsünün ufkunu oluşturmalıdır.

Dersanet Eğitim Yayınları, eğitim çalışanları ve öğrencilerimizin ihtiyacı olan yayınları karşılamak üzere eğitim kurumlarımızın hizmetindedir. "İstatistik – matematik ve psikoloji" gibi bilim dallarından yararlanarak, verileri grafikle görselleştirip ölçme değerlendirmeyi bilimsel çalışma disipliniyle yürütmektedir.

Öğrencilerimizin her birini "bilim adamı" adayı olarak kabul ediyoruz. Gereksiz yere meşgul etmeden; onların vakitlerini kuşatarak yaşadığımız ülkeyi temsil edebilecek yetişkinler olmasını sağlayacak altyapılarını oluşturmak istiyoruz.

Dersanet Eğitim Yayınları, ürünlerini takip eden her öğrencimizin kendine güvenmesini; kendi kendini keşfetmesini, okuduğunu anlayarak analiz edebilmesini amaçlar. Bunun için hazır bilgi yerine ipuçlarından hareketle sonuca ulaşmayı özendirir. Bütün eğitim teknolojilerini kullanarak yayıncılığı, hedef kitlesi olan eğitimci ve öğrencilerle aynı geminin yolcuları olma sorumluluğu ile yürütür.

Dersanet Eğitim Yayınları, tamamen yerli yazılım ve ürünleriyle eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Kariyerini eğitim alanında yapmış, bu sektörünün farklı kurum ve alanlarında uygulama pozisyonunda bulunmuş girişimcilerden oluşan uzman bir kadro hareketidir.

Geminin kaptanları olan idarecilerimize, teknik ekipteki öğretmenlerimize ve yolcusu öğrencilerimize eğitim yolculuğunda başarılar dileriz.

Çabalarımızın, ülkemizi hak ettiği seviyeye ulaştıracağından eminiz.

 

 

DersaNET Eğitim Yayınları

 
 
 

 
     Her hakkı Net Eğitim Yayıncılık Tic.Ltd.Şti'ne aittir. 2010

Powered By